Beskydy - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 4 200 Kč do 16 200

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Beskydy přímo vybízejí ke strávení wellness pobytu nebo kratšího víkendového pobytu v některém z nabízených kvalitních wellness hotelů. V tomto regionu vznikla celá řada vyjímečných hotelů nabízejících výborné ubytování ve spojení s dobrým jídlem a v neposlední řadě wellness centrem.

Toužíte po příjemném odpočinku? Chcete poznat krásu přírody a pokochat se pohledem na místní krajinu? Wellness hotel v Beskydech je skvělou volbou, jak zažít výjimečné okamžiky v srdci krásné přírody. Hotely mají často až čtyři hvězdičky a nabízí opravdu luxusní ubytování. Zažít můžete čokoládové zábaly, vířivky, sauny, bazény a snídaně obohacené o místní kulturu. Ochutnáte Valašské speciality a potěšíte své chuťové pohárky. Zažijte nevšední zážitek v moderním hotelu vedle krásné přírody. Wellness pobyty pro dva Beskydy to je výjimečný zážitek pro každého.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace