Hotel Bellevue - Tlapák ****, lázně Poděbrady

Zvolte cenu

od 4 390 Kč do 13 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v samém centru města Poděbrady uprostřed lázeňského parku. Proto je dokonalým místem pro lázeňské pobyty.

Pokud se rozhodnete navštívit lázně v krásném lázeňském městě Poděbrady, hotel Bellevue - Tlapák Vám poskytne komfortní ubytování a zpříjemní Vám lázeňské pobyty příjemným prostředím a kvalitní péčí.

Poděbrady jsou proslulé lázeňské město. Lázně Poděbrady byly založeny již v roce 1908 a jsou specializovány především na léčbu chorob srdce, oběhového systému a cév.

Lázně navštěvují nejen čeští pacienti, ale sjíždí se sem na lázeňské pobyty zájemci ze zahraničí, zejména z Německa a rusky mluvících zemí.

Lázně Poděbrady nabízí pacientům a klientům bohatý kulturní život. Lázeňské pobyty si můžete zpestřit sportem, romantickými procházkami městem, ochutnávkou teplých kulatých oplatek typických pro lázně, návštěvou restaurací či večerních zábav pořádaných místními podniky.

Vybavení pokojů:

Na všech pokojích je k dispozici trezor, hotelový fén i lednička. Pokoje mají k dispozici jak základní české, tak 24 zahraničních kanálů (CNBC Europe, BBC World News, Bloomberg Europe, Alegerie 3, Canal Algérie, RTL Österreich, VOX Österreich, RTL 2 Österreich, Super RTL Österreich, Eurosport Germany, EuroNews, STS International, RTR Planeta, Rus Bestseller, Russia 24, TV 8 Russia, TNT Comedy, Shanson, NTV Mir, Canal 24 Horas, CNN International Europe, DW-TV a DW-TV Arabic (Deutsche Welle) a Al Jazeera English. Běžný úklid probíhá každý den. Výměna ručníků se provádí každý třetí den pobytu.

Na stravování mají hosté k dispozici nově zrekostruovanou restauraci, ve které se nachází i pramen minerální vody Poděbradky.

Hotel nemá vlastní balneoprovoz, procedury se vykonávají v sousedním Hotelu Libenský.

Lázeňské pobyty ve městě Poděbrady mají zaručené léčebné účinky díky kvalitní lékařské péči, která je postavena na moderních poznatcích a využívá lázně jako jedinečný přírodní zdroj zdraví.

Upevněte i Vy své zdraví. Lázně Poděbrady a místní lázeňské pobyty nabízí ideální podmínky pro rekonvalescenci a léčbu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace