Hotel Royal****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 5 050 Kč do 15 300

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází 300 m od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně.

Hledáte příjemný hotel pro Vaši lázeňskou dovolenou v Mariánských Lázních? Hotel Royal je pro Vás tím správným místem. Díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Čtyřhvězdičkový hotelRoyal nabízí ubytování v 76 pokojích kategorie standard, komfort, superior a deluxe.

Vybavení pokojů Hotel Royal

  • ložnice s psacím stolem
  • pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky
  • koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů
  • předsíň s úložným prostorem
  • župan
  • TV + SAT, telefon
  • lednička (mini-bar na vyžádání)
  • WiFi nebo LAN internetové připojení 

Lázeňská léčba a wellness

Odborná lázeňská léčba s využitím přírodních léčivých zdrojů.

Profesionální certifikovaná lázeňská léčba na bázi přírodních léčivých zdrojů (minerální pramen přímo v hotelu) a zdravotnická služba 24 hodin denně. Lázeňská léčba zaměřená na nemoci pohybového aparátu, dýchacích cest, urologické, poruch látkové výměny, periferních cév a nervů, onkologické v remisi. Komplexní lázeňské a wellness služby pod jednou střechou.

Vyzkoušejte prvotřídní wellness služby v Mariánských Lázních.
Bazén, whirlpool, parní lázeň, sauna, fitness a bohatá nabídka wellness procedur, široká škála masáží, péče o tělo, kosmetická péče, manikúra, pedikúra, kadeřník.

Restaurace

Restaurace a kavárna s panoramatickými výhledy na Mariánské Lázně.

Restaurace hotelu nabízí prvotřídní gastronomii, českou i mezinárodní kuchyni. Na přání zajistí dietní stravu. Příjemné chvíle můžete strávit v lázeňské kavárně s nádherným výhledem na Mariánské Lázně.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně náleží pod Karlovarský kraj a nachází se 25 km jihovýchodně od Chebu v údolí jižně od Slavkovského lesa. V Mariánských Lázních a okolí vyvěrá na 100 minerálních pramenů s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí, z nichž je využíváno 53 pramenů. K pitným kúrám se používá 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní a Ambrožův. Mariin pramen, který dal městu název, je vývěr plynu - oxidu uhličitého. Lázeňský hotel Royal využívá k lázeňské léčbě 7 pramenů. 

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem, který se podává od 11:30 do 14 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace