jižní Čechy

Zvolte cenu

od 2 650 Kč do 10 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

jižních Čechách vybírejte z nabídky wellness a lázeňských hotelů v Třeboni, Táboře... Všechny nabízené hotely poskytují kvalitní služby. Užijte si wellness pobyt nebo wellness víkend pro dva na jihu Čech. Pokud je Vám ovšem příjemnější výběr dle kategorie, můžete volit dle tématu a přejít přímo do sekcí například víkendové pobyty.

Jižní Čechy jsou rozhodně místem, které vás upoutá svou výjimečností. Překvapí vás, jaká je zde hojnost moderních a příjemných hotelů, které jsou vybavené luxusními apartmány, ale také vás nadchnou klasická stavení, které v sobě nesou značnou dávku historie. Wellness jižní Čechy však znamenají ještě daleko více. Na výběr je zde z mnoha různých druhů ubytování, včetně víkendových pobytů. Květinová relaxace nebo dámský pobyt, není výjimkou. Zažijete léčebné procedury a celý pobyt vám zpříjemní chutné jídlo například formou polopenze.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace