Lázně Lednice - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 1 990 Kč do 14 290

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Lednice se specializují na léčbu pohybového a oběhového systému, neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže. Lázně využívají k léčbě přírodní jodobromovou minerální vodu. Navštivte tyto nové moderní lázně na jižní Moravě a spojte wellness pobyt s prohlídkou Lednicko-valtického areálu.

Wellness Lednice je významnou a velice důležitou oblastí v novodobém stylu lázní. Překvapí vás svým atraktivním vzhledem celé oblasti a také malebnými hotely. O ubytování zde není nouze, stejně tak jako o různé druhy procedur, které se v místních lázních nabízejí. Obklopovat vás budou historické památky spolu s krásnou přírodou. To vše posvěcuje moderní design a novodobé techniky masáží. Nejmladší lázně u nás v České republice se rozhodně mají čím pyšnit. Ve dvou zde strávíte nepopsatelně krásné a příjemné zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace