Lázně Poděbrady - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 2 570 Kč do 14 970

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Poděbrady patří oprávněně mezi nejznámější české lázně s tradicí od roku 1908. Lázně využívají přírodních účinků minerální vody a jsou zde léčeny onemocnění oběhového systému, poruch látkové výměny a nemocí pohybového aparátu. Vzhledem k výborné lokaci a kvalitním hotelům jsou často vyhledávány k návštěvám víkendových a wellness pobytů.

Wellness Poděbrady svou půvabnou historií a přepychovou oblastí znamenají velice významné a výrazné místo v historii lázeňství. Patří mezi nejvýznamnější lázně u nás. Jejich tradice se čítají od roku 1908. Najdete zde skvělou pramenitou minerální vodu. Objevíte smyslnost v každém doušku a pochopíte, proč je zdejší lázeňství tak významné. Zaměřuje se na onemocnění pohybového systému nebo na poruchy látkové výměny. Přispívá ke správnému fungování celého organismu. Jedná se o místo, které je velice často využívané právě na různé wellness pobyty a víkendové ubytování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace