Lázně Poděbrady - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 3 490 Kč do 25 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Poděbrady patří oprávněně mezi nejznámější české lázně s tradicí již od roku 1908. Lázně využívají přírodních účinků minerální vody a jsou zde léčeny onemocnění oběhového systému, poruch látkové výměny a nemocí pohybového aparátu. Vzhledem k výborné lokaci a kvalitním hotelům jsou často vyhledávány k návštěvám víkendových a wellness pobytů.

Poděbrady svou půvabnou historií a přepychovou oblastí zaujímají velice významné a výrazné místo v historii lázeňství. Najdete zde skvělou pramenitou minerální vodu, která přispívá ke správnému fungování celého organismu. Objevíte smyslnost v každém doušku a pochopíte, proč je zdejší lázeňství tak významné. Jedná se o místo, které je velice často využívané právě na různé relaxační pobyty a víkendové ubytování. Pokud jste na sebe a i služby nároční, vybrat si budete moc z nabídky luxusních hotelů jako jsou hotel Libenský, Bellevue - Tlapák, nebo třeba Spa hotel Felicitas. Pokud v lázních chcete strávit delší čas na léčebném pobytu, radší Vám doporučíme hotely za přijatelnější cenu typu hotel Libuše, Zimní lázně nebo hotel Golfi. Výběr je samozřejmě pouze na Vás, ale jak vidíte, nabídka je široka a vybere si každý.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace