Lázně Třeboň - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 655 Kč do 10 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Velmi oblíbené jsou Lázně Třeboň pro trávení aktivní dovolené. Město je ideální svou pozicí k podnikání výletů do okolí, ať už autem, pěšky, nebo na kole. Kouzelná atmosféra historického centra města obklopeného obrovským rybníkem Svět na Vás bude dýchat ze všech stran. 

První zmínky o začátku lázní se datují ke konci 19. století, kdy byla postavena nová lázeňská budova pro léčebné potřeby. K léčbě se v lázních využívá přírodní slatina, kterou místní léčí neduhy po dlouhá staletí. Slatina se těží z Třeboňské pánve a její zásoby jsou na další stovky let dopředu i proto, že použitá slatina se vrací zpět do přírody a bude se moci využít pro další generace. Wellness pobyty jsou v Třeboni nabízeny kromě místních lázních i hotely, které naleznete na našich stránkách. Mezi nejvíce navštěvované patří hotel Zlatá Hvězda s Design hotelem RomantiCK a Garni hotel Třeboň. Hotely se soustředí na nabídku léčebných a relaxačních pobytů. Každý leží v jiné části města, můžete si tedy zvolit zda chcete bydlet na historickém náměstí nebo v klidu kousek od největšího shonu. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace