Spa resort Tree of Life ****, Lázně Bělohrad

Zvolte cenu

od 5 250 Kč do 35 294

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

leží v malebném lázeňském městečku a najdete zde luxusní hotel s exkluzivním lázeňským zázemím včetně balneoterapie, fyzioterapie, elektroterapie, slatinných procedur a bazénu. V Exotic Spa můžete vyzkoušet laconium, hamam, rasulbad, parní lázně i vířivku. Hotel má prostorné dvoulůžkové pokoje, elegantně zařízené a klimatizované. Apartmány o velikosti 90m2 mají oddělenou obývací část, kuchyňský koutek a velkou koupelnu. Všechny pokoje mají slunečné balkony. Hotel má 2 restaurace, ve kterých se můžete těšit na široký výběr pokrmů. Hotel stojí na břehu malého jezera a poskytuje ideální výchozí bod pro vycházky, cyklistiku, minigolf a tenis. Není odtud daleko do ZOO ve Dvoře Králové a na výlety na hřebeny Krkonoš. Praha je vzdálena asi 80 minut cesty autem.

Ubytování Spa resort Tree of Life

Hosté jsou ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou a sprchou, WC, TV a SAT, trezorem, klimatizací, telefonem, minibarem a připojením k internetu.

Stravování

Restaurant Vernissage

Nabízí snídaně, obědy a večeře převážně formou studených a teplých bufetů. Pestrý výběr mezinárodních jídel je střídán nabídkou národních kuchyní. V nabídce je kompletní dietní menu pro klienty s programem redukce nadváhy a strava pro malé hosty. V letních měsících je možné stolovat i na terase restaurantu.

Restaurant Romantica

Nabízí atmosféru pohádek Tisíce a jedné noci. Restaurant Vám nabídne zajímavé menu připravené hotelovým šéfkuchařem. Nejen v restaurantu Romantica si můžete vybrat z bohaté nabídky českých, francouzských a italských vín.

Lobby bar

Lobby bar je umístěn v přízemí, jen několik kroků od recepce. Je místem setkávání obchodníků, klientů, turistů a lázeňských hostů z ostatních lázeňských domů. Je zde bezplatně k dispozici Wi-Fi internet, a proto tu často uvidíte hosty s notebookem. Kapacita Lobby baru je 40 míst. V létě je jeho součástí příjemná venkovní terasa. Spa resort Tree of Life má Lobby bar, který nabízí pestrý výběr čajů, kávy, českých a zahraničních vín, míchaných nápojů, lahodných dezertů a sendvičů.

Wellness a volný čas

Do prostor Exotic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. V čase od 9:00 - 10:00 hod. mají povolen vstup rodiče s dětmi. Do whirlpoolu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.

V Organic Spa si užijete si severskou saunu, rozličné vůně v Sanariu nebo Kneippův chodník. V Organic Spa se příjemně uvolníte a zároveň posílíte svoji imunitu a celkové zdraví.

Laconium je římská „potní" a očistná lázeň, ve které se udržuje standardní teplota okolo 50 °C. Jde o suché teplo a vlhkost v prostoru Laconia dosahuje max 70%. Pocení při vysokých teplotách není vhodné pro každého klienta a tato varianta „potní lázně" je optimálním řešením.

Na rozdíl od klimatu v sauně se u parní lázně jedná o vlhkou teplou lázeň. Vysoká vlhkost vzduchu vytváří s teplotou jedinečné klima, které velmi příznivě působí na lidský organismus. Kromě příjemného pocitu zotavení, působí parní lázeň jako podpůrné opatření při léčbě astmatu, zánětu průdušek, revmatismu, chrapotu, přetížení svalů a poruchách prokrvení. Parní lázeň zklidňuje činnost srdce, zlepšuje celkovou kondici, tlumí rozrušení, tísnivé pocity a nervozitu, je výborným místem pro duševní a fyzickou relaxaci.

Rasulbad patří do staré východní kultury péče o tělo. Sedíte v oddělených komfortních křeslech a od obsluhy obdržíte misku s různými druhy přírodních materiálů (bahna), které jsou určeny pro ošetření různých částí těla.

Hamam pochází z dob osmanské říše. V turecké kultuře je hamam místem setkávání, očisty a relaxace. Návštěva hamamu léčí tělo i duši. Aktivity uvolňují ztuhlé svalstvo a zlepšují krevní oběh.

Hotelový bazén je určen pro relaxaci i pro rehabilitační cvičení. Hloubka bazénu je 130 cm, je tedy určen i pro neplavce. Teplota vody se pohybuje okolo 30°C. Bazén je vybaven podvodnímí masážními tryskami a masážní perličkovou lavicí.

Vířivka znamená absolutní relaxaci v teplé vodě. Jemná celotělová masáž podvodními tryskami, teplota vody 37 - 40 °C, uvolňuje napětí, redukuje stres a stimuluje cirkulaci.

V Tree of Life se nachází recepce, bar, konferenční prostory, bazén či wellness. Lázeňský resort nabízí kompletní spektrum lázeňských procedur, Exotic Spa, Beauty Spa, luxusní restaurace, salonek i kolonádní promenádu komunikující s originální zahradou. Za branou resortu najdete další překvapení - přírodní park s chodníčkem "šesti smyslů", slatinná jezírka, tenisové kurty, profesionální minigolf i lyžařské terény v hodinu vzdálených Krkonoších. Můžete zde rybařit i pořádat pikniky v přírodě.

Pobyty s plnou penzí začínají obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace