Wellness hotely - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 650 Kč do 11 860

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

V sekci wellness hotely naleznete nabídku předních českých wellness hotelů z celé České republiky. Hotely, které jsou na portálu Nawellness.cz prezentovány splňují vysoké požadavky na kvalitně strávené víkendové pobyty a wellness pobyty.

Wellness hotely se většinou zaměřují na jiné než lázeňské pobyty a proto se nachází mimo hlavní české a moravské lázně. Pro wellness pobyty je v hotelech zapotřebí sauny, vířivky, bazénu, prostor pro masáže a koupele a tím vším wellness hotely disponují. Pro výběr správného pobytu doporučujeme využít filtrů, které naleznete v sekci na levé straně nabídek. Určitě je dobré si předem ujasnit, co od pobytu očekáváte a o jaké služby máte zájem. Doporučujeme objednávat pobyty s polopenzí, protože hotelové restaurace jsou zpravidla na vyšší úrovní než místní a zároveň dokoupení večeře na místě bývá dražší než v ceně pobytu. Některé balíčky jsou dopředu s pevně danými procedurami, u jiných je nastaven kredit na čerpání. Opět bychom volili první variatnu, protože budete vědět na co se můžete těšit. Mezi nejoblíbenější procedury patří masáž lávovými kameny, dámy ocení čokoládovou masáž, páni zase pivní lázeň. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace